Rreth nesh

HEBEI HENGHE TEKNOLOGJIA TEKSTILE CO, LTD

SHIJIAZHUANG Changshan EVERGREEN I & E CO., LTD

Shijiazhuang Changshan BeiMing Technology Co., Ltd

Shijiazhuang Changshan BeiMing Teknologjia Co, Ltd, e cila është ristrukturuar dhe themeluar në dhjetor të vitit 1998 në bazë të ish-Shijiazhuang mianyi-miansi e me një histori prej më shumë se 60 vjet, u rendit në bursë Shenzhen në korrik 2000.

Pas blerjes së pesë pambuku Shijiazhuang, zhao tjerrje, dy makina tjerrje dhe beiming software dhe ndërmarrjeve të tjera.

Në gusht 2017, ajo u riemërua si bashkë Shijiazhuang Changshan beiming teknologji., LTD. (Në tekstin e mëtejmë Changshan beiming), me kapital të regjistruar prej 1.653 miliardë juan, kapitalit të përgjithshëm të aksioneve të 1.653 miliard aksioneve, stafin ekzistues të 5,054, duke mbuluar një sipërfaqe prej 1.400.000 metra katror, ​​dhe tekstilit dhe software bizneset.

Industria kryesore e tekstilit tani ka 450.000 spindles, më shumë se 1,000 dobby me ajër të jet afrohet dhe më shumë se 100 jacquard madhe afrohet, të cilat janë të përparuara në botë dhe në Kinë, të tilla si tjerrje kompakt, Siro tjerrje, dallgë tjerrje dhe unazë tjerrje. Ajo ka workstations Akademiku, qendrat kombëtare të teknologjisë ndërmarrje dhe laboratorët kombëtare akredituar, me 132 patenta të autorizuar. fibër Pearl, fibër qumësht, fibër kërp, fibra modale, fibër bambu dhe lloje të tjera të reja të fibrave diferencuar Përzier endura fije për mbrojtjen e mjedisit, pëlhura funksionale dhe markës veshje fund të lartë, tekstile në shtëpi dhe tekstile industriale janë të njohur për "specialitet, saktësi, speciale , i ri, i lartë ".

Ndër produktet kryesore, 25 produkte janë të listuara si pëlhura të njohura në Kinë, me 1 markë e famshme në Kinë, 4 markave të famshme në provincën Hebei, 1 markë e njohur në provincën Hebei, dhe 4 "markave më me ndikim" në industrinë tekstile pambuku të Kinës.

Tekstile ka fituar çmimin Hebei cilësisë qeveria e krahinës, çmimin kombëtar të cilësisë industrinë e tekstilit, çmimin Kombëtar i Shkencës tekstile dhe teknologji kontributit, tekstile kombëtare çmimin kontributin e zhvillimit të produktit, tekstile kombëtar çmimin e efikasitetit të shquar të energjisë dhe kështu me radhë.

Paketa dhe ofrimit të c

marketing

Me qëllim të zhvillimit të mëtejshëm dhe për të zgjeruar tregjet e brendshme dhe të jashtme, përveç pambuku, poliestër, najlon, Tencel, fibra bambu, modal dhe materiale të tjera konvencionale të para, gradualisht depërtuar lesh kashmiri, lesh, kërp, mëndafshi, aramid, chloroprene, poliamide, jon bakri dhe një seri e tregut kryesor të lëndëve të para.

zhvillim

Me më shumë se 60 vjet teknologji profesionale tekstilit dhe përvojë, tekstile Changshan ka zhvilluar me sukses një shumëllojshmëri të produkteve funksionale të tekstilit. Pëlhurë zgjedhur ka fituar nderin e "rrobave kineze popullore" për shumë herë. Një shumëllojshmëri e pëlhurave funksionale shërbejnë policinë, ushtrinë dhe industritë e veçanta në kapacitet të madh eu countries.Production: Fije: 100.000 ton / vit, pëlhurë: 100 milionë metra, veshje dhe tekstile në shtëpi produkte: 500.000 copë.

prodhim

Për të përmirësuar nivelin e shërbimit dhe cilësinë e produktit, ne kemi kaluar ISO9001 sistemit të menaxhimit të cilësisë, ISO14001 sistemit të menaxhimit të mjedisit, OHSAS18001 profesionale shëndetësore dhe menaxhimit të sigurisë të sistemit, Oeko-tex standard 100, gots certifikimin organik.

Hebei Henghe Textile Technology Co., Ltd (në tekstin e mëtejmë referuar si Henghe Textile) & Shijiazhuang Changshan Evergreen I&E co., LTD. (në tekstin e mëtejmë referuar si changshan evergreen) është dritarja e tregtisë së jashtme e shijiazhuang changshan beiming technology co., LTD. Zonat kryesore të shërbimit të saj mbulojnë Evropën, Amerikën, Japoninë dhe Korenë e Jugut, Lindjen e Mesme, Hong Kongun, Azinë Juglindore dhe vende dhe rajone të tjera. 
Henghe textile & Changshan evergreen është ndërmarrja e përgjithshme e vërtetimit doganor. Aktualisht, produktet e changshan evergreen përfshijnë fije, pëlhura gri, pëlhurë të lirë dhe elastike, pëlhurë pune, pëlhurë mjekësore, pëlhura ushtarake dhe pëlhura të tjera funksionale, me numër të lartë dhe të lartë. pëlhura me densitet, tekstile shtëpiake dhe lloje të tjera pëlhurash, veshje veshjesh, tekstile shtëpiake dhe produkte të tjera të gatshme. Vitet e fundit, ajo ka bashkëpunuar me marka të nivelit të lartë si sheraton, raleigh, Fuanna dhe Macy për t'i ofruar konsumatorëve produkte me cilësi të lartë.