Quality - Ndershmëria - Innovation- Hulumtim dhe Zhvillim

  Shijiazhuang Changshan Evergreen I & E Co., Ltd

  announcement
  Rreth SH.B.A.

  Kontrolloni më shumë

  Shijiazhuang Changshan BeiMing Teknologjia Co, Ltd, e cila është ristrukturuar dhe themeluar në dhjetor të vitit 1998 në bazë të ish-Shijiazhuang mianyi-miansi e me një histori prej më shumë se 60 vjet, u rendit në bursë Shenzhen në korrik të vitit 2000. Pas blerjes së Shijiazhuang pesë pambuk, zhao tjerrje, dy makina tjerrje dhe beiming software dhe ndërmarrjet e tjera.

  • gots-logo_web_20182
  • 3
  • 4
  • gots-logo_web_2018
  • 5
  • logon

  Produktet tona

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne